Про компанію

Київська земля завжди славилась своїми кулінарними традиціями. Було й одне містечко на мальовничих берегах річки Рось, засноване ще Ярославом Мудрим, яке подарувало українцям одні з найбільш улюблених смаколиків. В далекому 1845 році у Богуславі запрацював водяний млин, а більш ніж сто років потому, у 1982 році, його будівля стала домівкою для ТМ Богуславна.

 

Роки невпинної праці над якістю, любов до своєї справи і бажання радувати споживачів лише найкращим дозволили ТМ Богуславна увійти до трійки провідних виробників зефіру та п’ятірки виробників вівсяного печива в Україні.

 

Сьогодні асортимент ТМ Богуславна налічує понад 30 найменувань, зокрема:

  • повітряно-ніжний зефір, виготовлений на основі яблучного пюре власного виробництва;
  • унікальний міні-зефір “Зефірятка”;
  • смак дитинства – вівсяне печиво за класичною рецептурою;
  • різноманітне за формою і смаком здобне печиво за класичною рецептурою.

 

Богуславський завод продтоварів – це більш ніж 2000 м2 виробничих площ, сучасні технологічні лінії (які регулярно модернізуються) та понад 100 висококваліфікованих працівників у колективі, серед яких технологи, лаборанти, оператори, пакувальники, кондитери, технічні працівники, менеджери, бухгалтери. Усі співробітники забезпечені сучасними умовами праці, можливістю професійного росту, належною заробітною платою та необхідними соціальними гарантіями, адже саме команда – найбільша цінність нашого заводу.

 

Наші працівники постійно підвищують свою кваліфікацію, здобувають нові знання і застосовують їх на практиці, що дозволяє виробництву досягати високих показників потужності: за добу завод виготовляє 10 тонн вівсяного печива та понад 3 тонни зефірної продукції.

 

Втім, головною метою нашого виробництва є, передусім, бездоганна якість продукції. Саме тому з 2008 року на заводі впроваджена система управління якістю ДСТУ ISO 9001 та система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000. Наш головний принцип – використання лише добірних інгредієнтів, зокрема власної української сировини, без синтетичних барвників та домішок.

 

Продукція ТМ Богуславна реалізується в мережах супермаркетів Сільпо, Фора, Fozzy, Trash, Ашан, Varus, Новус, Метро, Епіцентр, МегаМаркет, Салют, Пюре, Рукавичка, Вина Світу, а також у точках оптово-роздрібної торгівлі. Експортується продукція в Італію, країни Балтії (мережа Lidl).  Крім того, Богуславський завод продтоварів має робочі механізми виробництва товарів для власних торгових марок роздрібних торгових мереж у форматі Private Label, що дозволяє повністю задовольнити індивідуальні вимоги замовника.

 

Прикладом такої плідної співпраці є виробництво товарів ТМ “Повна Чаша” та “Extra!” для одного з лідерів українського рітейлу “Fozzy Group”.
Місія ТМ Богуславна – дарувати насолоду із головним акцентом: справжня насолода не має обмежень, адже народжується з любові: до себе, до оточуючих, до всього світу. Саме така любов вже понад 30 років є рушійною силою нашого заводу.

 

А результатом стають різноманітні види кондитерських виробів, зефіру та печива, відзначені любов’ю великих та маленьких українців, а також численними нагородами у конкурсах та виставках.

 

ТМ Богуславна не зупиняється у бажанні вдосконалюватись і ставати ближче до тих, кого цінує та любить – своїх споживачів. Саме тому ми невпинно працюємо над розширенням асортименту смаколиків, знаходимо нові яскраві смаки, втілюємо в життя нові цікаві ідеї заради радісного подиву, закритих від задоволення очей і відчуття справжньої насолоди, яку можна розділити із найдорожчими.