Партнерство

Богуславський завод продтоварів є провідним виробником українських солодощів під торговою маркою Богуславна, проте це не єдиний напрямок нашої діяльності. Ми завжди відкриті для партнерства та співробітництва.

 

Вже багато років ми успішно працюємо із форматом Private label, пропонуючи дієві механізми виробництва товарів за індивідуальними вимогами замовника. Ми плідно співпрацюємо з  лідерами українського рітейлу, Fozzy Group, Metro Cash&Carry та Novus, виготовляємо
продукцію для торгових марок національного (ТМ “Повна Чаша”, ТМ “Extra!”, ТМ “Rioba”, TM “Novus”) та закордонного ринків (ТМ “Dovgan”, продукція експортується в Німеччину).

 

На сьогоднішній день в планах розширення мережі партнерів в Україні, а також вихід на ринки країн СНД та Європи. Саме тому ми щиро запрошуємо вітчизняних та закордонних дистриб’юторів до плідного співробітництва.

 

Крім того, ТМ Богуславна активно працює із великими роздрібними мережами України, такими, як Сільпо, Фора, Fozzy, Novus, Ашан, Metro Cash&Carry та інші. Ми раді розширювати горизонти та запрошуємо до співпраці українських та закордонних рітейл-партнерів.

 

Наші партнери отримують:

  • Індивідуальну програму співробітництва, адже саме такий підхід гарантує найвищу ефективність;
  • Бездоганну якість виготовленої продукції (завдяки суворому дотриманню технологічних норм та стандартів, а також впровадженим на заводі системам управління якістю та безпекою харчових продуктів);
  • Широкий асортимент продукції (на сьогоднішній день ТМ Богуславна випускає більш ніж 30 найменувань солодощів, зокрема зефір, вівсяне та здобне печиво, мафіни. Ознайомитись з повним асортиментом можна за посиланням тут)
  • Ефективну та, що важливіше, оперативну логістику (адже наша система відпрацьована роками!);
  • Підбір тари для упаковки (залежно від потреб/побажань замовника).

 

Богуславський завод продтоварів пропонує сучасні, практично відпрацьовані рішення щодо упаковки як для оптових, так і роздрібних партій товарів. Серед варіантів – ящик, плівка flow-pack, плівка + коррекс. Правильний вибір упакування дозволяє знизити витрати на реалізацію, продовжити термін зберігання, дотримуватися гігієнічних норм та відстежувати продукцію зручним для партнера чином.

 

Ми раді співробітництву! Давайте разом дарувати справжню насолоду під вітчизняним прапором! Для більш детальної інформації та пропозицій прохання звертатися за телефонами або надсилати на e-mail, вказаними на сторінці Контакти.

 

Запрошуємо Вас до співпраці!

 

Каталог продукції за посиланням