Пишаємось нашим головним технологом

Пишаємось нашим головним технологом
23.11.2020

Всі складні, ретельно злагоджені механізми мають спільну рису: вони не автономні. Без вмілої руки вони не зрушать з місця


Для того, аби кожна деталь змогла виконати своє призначення, потрібен той, хто направить процес.


Для того, аби зазвучала симфонія, потрібен диригент!


Світлана Павлівна Матюшко – та, завдяки кому звучить музика нашого виробництва, наш головний технолог. Вона контролює усі процеси виробництва на всіх етапах. Та справа не лише в техніці. Світлана працює з людьми, об’єднуючи команду заради цілей виробництва.


Її шлях розпочався із Київського інституту харчової промисловості: диплом з відзнакою, далі – посада старшого наукового співробітника. Нестримне бажання до пізнання нового змусило Світлану рухатись далі і спробувати себе в якості інженера-технолога, а невдовзі – начальника цеху.⠀


За кілька років Світлана очолила інше виробництво , де освоїла роботу зі слоєним тістом, заморозкою… Та щира любов до кондитерської справи, зрештою, привела її до Богуславни.


Ми безмежно щасливі, що наші шляхи перетнулись. Вміння та досягнення пані Світлани відзначені не лише колегами, а й нагородами національного рівня.  Працювати із справжнім професіоналом своєї справи, людиною з живою цікавістю і бажанням розвитку – це мрія.


А найдивовижніше — в житті Світлані вдалося гармонійно поєднати улюблену роботу, хобі та сім’ю! Вона захоплюється подорожами і художньою літературою. А на вихідних присвячує всю себе сім’ї та чотирьом онукам.


Підтримайте  цю сильну і прекрасну жінку, головного диригента солодкої Богуславської симфонії


А ми продовжимо розповідати більше про #героїмогодня