Warning: Undefined variable $postId in /sata1/home/users/boguslavna/www/www.boguslavna.com.ua/wp-content/themes/newtheme/page-news-full.php on line 6

7-11 жовтня ТМ «Богуславна» прийняла участь у міжнародній виставці Anuga 2023 у місті Кельн, Німеччина!

7-11 жовтня ТМ «Богуславна» прийняла участь у міжнародній виставці Anuga 2023 у місті Кельн, Німеччина!
20.10.2023

Anuga 2023 – це найважливіша подія у світі галузі харчових технологій та продовольства, яка відбувається у Німеччині та є майданчиком для пошуку бізнес-партнерів з усього світу. Цього року захід об’єднав 10 спеціалізованих виставок та зібрав понад 7900 учасників із 118 країн, а також понад 140 000 відвідувачів.


Ця подія — це не лише можливість, а й початок нового розділу у нашій історії. Ми вражені масштабами та можливостями, які ця виставка відкриває для нас.


Ми відчуваємо гордість за те, що могли представляти нашу країну та нашу продукцію на такому високому рівні. Та вдячні ЗСУ за цю можливість.


Також висловлюємо щиру подяку нашим постійним партнерам за їхню підтримку. Дякуємо організаторам та всім, хто завітав до нашого стенду.


Ми вражені кількістю нових знайомств та віримо, що це відкриє шлях до плідної співпраці, яка принесе нам багато спільних досягнень.


До зустрічі на наступних визначних подіях!