ТзДВ «Богуславський завод продтоварів», як самостійне підприємство, було виділено із об’єднання «Київпродтовари» в 1995 році. Підприємство розташоване на березі річки «Рось» в мальовничому місті Богуславі, яке знаходиться на Київщині, на території, яка славна своєю багатою історією, чарівними краєвидами, талановитими, працьовитими та відповідальними людьми.

ТзДВ «Богуславський завод продтоварів» є одним з найбільших виробників печива вівсяного в Україні. Поряд з провідним продуктом виробляються східні солодощі: зефір «Біло-рожевий», зефір «Ванільний», зефір «Бадьорість», збагачений вітамінним комплексом, зефір «В шоколаді», цукерки «Суфле в шоколаді», а також пісочні сорти печива.

Упаковку всіх видів продукції прикрашають зображення золотих медалей, відзнак «Вища проба», «Гран-прі» – вказані відзнаки продукція підприємства отримала на престижних дегустаційних конкурсах «Краща торгова марка України» та «Солодощі України». Колектив підприємства постійно наполегливо працює над кількісними та якісними показниками. Мета, що стоїть перед колективом підприємства – якість, харчова безпека продукції та екологічна чистота. Для досягнення цієї мети на підприємстві розробляються і впроваджуються нові технології, що сприяють поліпшенню якості продукції і створюють сприятливі умови для працівників. Проводиться контроль якості на всіх етапах виробництва. З 2008 року на підприємстві впроваджені системи управління якістю ДСТУ ISO 9001-2001 та система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ 4161-2003.

Стабільно висока якість торгової марки «Богуславна» забезпечується самовідданою працею згуртованого колективу та його професіоналізмом.

На даний час підприємство не тільки продовжує успішно функціонувати, але й розробляє нові види продукції, спрямовує всі зусилля для забезпечення надійної позитивної перспективи.